TweetDeck de artık ücretli

Tesla ve SpaceX gibi şirketlerin CEO’su olan iş insanı Elon Musk, Twitter’ı satın alarak büyük değişikliklere imza atmaya devam ediyor.

Geçen aylarda Twitter’ın adını “X” olarak değiştiren Musk, şimdi de Twitter’ın popüler araçlarından biri olan TweetDeck’i paralı hale getirdi. Türkiye’de TweetDeck’i kullanmak isteyenlerin bin 570 lira ödemesi gerektiği belirtiliyor.

Ancak, kullanıcılar Blue abonesi oldukları takdirde TweetDeck’i kullanabilecekler.

ABONELİK ŞART

Blue aboneliği, Twitter’ın ücretli abonelik servisi olan Twitter Blue’a abone olmayı gerektiriyor.

Twitter Blue’a abone olan kullanıcılar, TweetDeck gibi ek özelliklerden faydalanabilirler. Blue ayrıcalıkları ise şu şekilde sıralanıyor:

Sohbetlerde ve aramada öncelikli sıralamalarSana Özel ve Takip Edilenler zaman akışlarındaki reklamlar arasında yaklaşık iki kat daha fazla gönderi gör.Gönderilerine kalın ve italik metin ekleDaha uzun videolar ve 1080p videolar yayınlaTweeti Düzenle, Yer İşareti Klasörleri dahil olmak üzere tüm mevcut Blue özelliklerine erişim ve yeni özelliklere erken erişimDaha fazla bilgi alDaha uzun gönderilerUzunluğu 25.000 karaktere kadar olan gönderiler, yanıtlar ve alıntılar oluştur.Gönderiyi düzenleGönderilerini 30 dakika içinde 5 defaya kadar düzenle.NFT Profil ResimleriHünerlerini göster ve sana ait bir NFT’yi profil resmin olarak ayarla

Leave a Comment