Kara ve Hava Kuvvetleri’nde devir teslim – Son Dakika Türkiye Haberleri

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, YAŞ kararları sonrasında Kara ve Hava Kuvvetleri Komutanlığında düzenlenen devir teslim törenlerine katıldı.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, törende, emekliye ayrılan Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, görevi Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu’na devretti.

Orgeneral Avsever’e yeni yaşamında sağlık ve mutluluk temennisinde bulunan Bakan Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı olarak atanan Orgeneral Bayraktaroğlu’na da başarılar diledi.

Törende, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu ile Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla Gülan da yer aldı.

Yaşar Güler ve Musa Avsever

Bakan Güler, daha sonra Hava Kuvvetleri Komutanlığında gerçekleşen devir teslim törenine katıldı.

Törende, emekliye ayrılan Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla Gülan, görevi Orgeneral Ziya Cemal Kadıoğlu’na devretti.

Emekliye ayrılan Orgeneral Atilla Gülan ve Hava Kuvvetleri Komutanı Ziya Cemal Kadıoğlu

Emekliye ayrılan Orgeneral Gülan’a yeni yaşamında sağlık ve mutluluk temennisinde bulunan Güler, Hava Kuvvetleri Komutanı olarak atanan Orgeneral Kadıoğlu’na başarılar diledi.

Törende Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu da yer aldı.


NB’yi sosyal medyadan takip edin

Leave a Comment